Kategorie
Facebook
FAQ - Najczęściej zadawane pytania

1. Kiedy dodacie nowe przedmioty?
Chcielibyśmy, aby każdy z was znalazł coś dla siebie i ten przedmiot był dostępny zawsze, szczerze mówiąc nie spodziewaliśmy się takiego obrotu sprawy gdy przedmioty znikają czasami w bardzo krótkim czasie. Staramy się uzupełniać magazyn dwa razy dziennie, raz w godzinach porannych, a drugi raz w wieczornej porze. Nie możemy określić dokładnej godziny uzupełniania magazynów.


2. Czy jeśli kupię przedmiot u was, a nie będę go mógł odebrać w tym momencie (z różnych przyczyn: wakacje, blokada steam) to czy będę mógł odebrać go w momencie kiedy wrócę?
Tak, nie ma z tym żadnego problemu, po zakupie przedmiotu - leży on na magazynie i czeka na Ciebie do momentu, aż go odbierzesz.


3. Czy mogę dostać darmowe punkty? Przedmioty?
Jasne, że tak - z nami wszystko jest możliwe. Zapraszamy was na nasz fanpage, gdzie ciągle trwają jakieś konkursy na darmowe punkty, czy też właśnie na przedmioty.


4. Dlaczego zakup przez SMS jest tak drogi?
Problem tkwi tym, że dużą część z kwoty SMS ściąga operator oraz partner płatności, co w ogóle jest mało opłacalną formą płatności, lepiej zainwestować w przelew bankowy lub kartę PaySafeCard - co jest bardziej opłacalne dla was.